Kerkdiensten

De laatst gehouden diensten zijn terug te luisteren via de Kerkdienstgemist.nl.

donderdag 30-05-2019 Hemelvaartsdag
Morgendienst  9.30 uur ds. A. P. Spaa   Barneveld
Ouderling van dienst Giralda Broekhuizen
Diaken Gerrit van den Heuvel (V)
Koster Jan van de Bor
Organist Wim Schutte
Beamer Christiaan van Hunen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Martin Slingerland
Kindernevendienst
Kinderoppas
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds. M. Poot – van Amerongen
2e Ouderling Jaco / Rianne Boon (GA)
Zondag 02-06-2019 slot en gemeente dag
Morgendienst  9.30 uur ds. M. Poot – van Amerongen
Ouderling van dienst Gijs Schut
Diaken Plonie Slingerland (V)
Koster Gert Goorhuis
Organist Rikus van Ramshorst
Beamer Jan van de Bor
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Elbert van den Brink
Kindernevendienst Rianne
Kinderoppas Tamara en ?
Koffie schenken na de dienst Lieda Groot Boerle / Jantine Hazeleger
Morgendienst  volgende week ds. P. M. J. Hoogstrate   Ermelo
2e Ouderling Giralda Broekhuizen (UGA)
Zondag 09-06-2019 Pinksteren
Morgendienst  9.30 uur ds. P. M. J. Hoogstrate   Ermelo
Ouderling van dienst Jaco / Rianne Boon
Diaken Gerrit van den Heuvel (V)
Koster Gert Veldhuizen
Organist Wim Schutte
Beamer Joram van Essen
Lectrice Rita van de Hoek
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Gijs Schut
Kindernevendienst Rita
Kinderoppas Manuela en Wilke
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds. F.A. van Velzen   Amersfoort
2e Ouderling Wuf Bouw(UGA)
Zondag 16-06-2019
Morgendienst  9.30 uur ds. F.A. van Velzen   Amersfoort
Ouderling van dienst Wuf Bouw
Diaken Vacant
Koster Martin Slingerland
Organist Wim Schutte
Beamer Teus van Essen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Fam. Bouw
Kindernevendienst Pieter
Kinderoppas Karin en Femke
Koffie schenken na de dienst Gert en Anneke Goorhuis
Morgendienst  volgende week ds. G. H. Arnoldus – Veenstra   Biddinghuizen
2e Ouderling Erik Bakker(UGA)
Zondag 23-06-2019
Morgendienst  9.30  uur ds. G. H. Arnoldus – Veenstra   Biddinghuizen
Ouderling van dienst Giralda Broekhuizen
Diaken Vacant (UGA)
Koster Jan van de Bor
Organist Wim Schutte
Beamer Christiaan van Hunen
Lectrice Froukje Bakker
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Gert van Ee
Kindernevendienst Linda
Kinderoppas Elvira en ?
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds. L. van der Laan   Bennekom
2e Ouderling Vacant (V)
Zondag 30-06-2019
Morgendienst  9.30  uur ds. L. van der Laan   Bennekom
Ouderling van dienst Erik Bakker
Diaken Vacant (V)
Koster Gert van Ee
Organist Wim Schutte
Beamer Jan van de Bor
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Dirk Lagerweij
Kindernevendienst Angela
Kinderoppas Jantine en Martine
Koffie drinken na de dienst Jeanette van Doorn / Gea Veldhuizen
Morgendienst  volgende week ds. J.Visser-Sonneveld (g)
2e Ouderling Gijs Schut (UGA)
Zondag 07-07-2019 afscheid KND
Morgendienst  9.30 uur ds. J.Visser-Sonneveld (g)
Ouderling van dienst Vacant
Diaken Vacant (UGA)
Koster Gert Veldhuizen
Organist Rikus van Ramshorst
Beamer Joram van Essen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Gerard Robbertsen
Kindernevendienst Jantine
Kinderoppas Tamara en ?
Koffie schenken na de dienst Jeanette van Doorn en Gea Veldhuizen
Morgendienst  volgende week ds. W.G. van Iperen   Barneveld
2e Ouderling Gijs Schut (V)
Voor bewoners verpleeghuis
Norschoten , Kootwijkerbroek
Elke zondag dienst om 10.30 uur in Norschoten

Roosters Kerkdiensten