Kerkdiensten

De laatst gehouden diensten zijn terug te luisteren via de Kerkdienstgemist.nl.

Zondag 18-11-2018
Morgendienst  9.30 uur ds. W.G.van Iperen (Barneveld)
Ouderling van dienst Gijs Schut
Diaken Gert Goorhuis ( UGA )
Koster Gert v Ee
Organist Wim Schutte
Beamer Joram van Essen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Martin Slingerland
Kindernevendienst Pieter
Kinderoppas Jantine en Martine
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds.J.Visser-Sonneveld
2e Ouderling Jaco / Rianne Boon ( V )
Zondag 25-11-2018 laatste zondag kerkelijk jaar
Morgendienst  9.30 uur ds.J.Visser-Sonneveld
Ouderling van dienst Jaco / Rianne Boon
Diaken Plonie Slingerland ( V )
Koster Gert Veldhuizen
Organist Wim Schutte
Beamer Teus van Essen
Lectrice Gerda Groenevelt
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Dirk Lagerweij
Kindernevendienst Rita
Kinderoppas Deborah en Tamara
Koffie schenken na de dienst Plonie Slingerland/Fijke Bouw
Morgendienst  volgende week ds.J.Visser-Sonneveld
2e Ouderling Giralda Broekhuizen ( UGA )
Zondag 2-12-2018 eerste advent
Morgendienst  19.30 uur ds.J.Visser-Sonneveld
Ouderling van dienst Wuf Bouw
Diaken Gerrit van den Heuvel ( UGA )
Koster Martin Slingerland
Organist Wim Schutte
Beamer Christiaan van Hunen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Elbert van den Brink
Kindernevendienst Linda
Kinderoppas Manuela en Wilke
Koffie schenken na de dienst Gina v. Elten/Gea Veldhuizen
Morgendienst  volgende week ds. D. Atema (Barneveld)
2e Ouderling Erik Bakker ( V )
Zondag 9-12-2018 tweede advent
Morgendienst  9.30 uur ds. D. Atema (Barneveld)
Ouderling van dienst Giralda Broekhuizen
Diaken Plonie Slingerland ( UGA )
Koster Jan van de Bor
Organist Wim Schutte
Beamer Jan Hazeleger
Lectrice Giralda Broekhuizen
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Gijs Schut
Kindernevendienst Angela
Kinderoppas Ot en Karin
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds.J.Visser (Ermelo)
2e Ouderling Gijs Schut  ( V )
Zondag 16-12-2018 derde advent
Morgendienst  9.30  uur ds.J.Visser (Ermelo)
Ouderling van dienst Erik Bakker
Diaken Gert Goorhuis ( V )
Koster Martin Slingerland
Organist
Beamer Christaan v.Hunen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Fam. Bouw
Kindernevendienst
Kinderoppas Elvira en …..
Koffie schenken na de dienst Rina Davelaar/Gerard Broekhuizen
Morgendienst  volgende week ds. I. Jansen – Kleinjan   Ermelo
2e Ouderling Jaco / Rianne Boon ( UGA )
Zondag 23-12-2018 vierde advent
Morgendienst  9.30  uur ds. I. Jansen – Kleinjan   Ermelo
Ouderling van dienst Gijs Schut
Diaken Gerrit van den Heuvel ( V )
Koster Gert Veldhuizen
Organist Wim Schutte
Beamer Joram van Essen
Lectrice Giralda Broekhuizen
Eerste collecte Jeugd
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Jeugd + leiding k.n.d.
Kindernevendienst Rianne
Kinderoppas Jantine en Martine
Morgendienst  volgende week
avond dienst  21,00 uur ds.J.Visser-Sonneveld
2e ouderling Wuf Bouw (uga)
Voor bewoners verpleeghuis
Norschoten , Kootwijkerbroek
Elke zondag dienst om 10.30 uur in Norschoten

Roosters Kerkdiensten