Kerkdiensten

De laatst gehouden diensten zijn terug te luisteren via de Kerkdienstgemist.nl.

Zondag 27-01-2019 voorbereiding H.A.
Morgendienst  9.30 uur ds. A.F. Troost   Ermelo
Ouderling van dienst Erik Bakker
Diaken Plonie Slingerland ( V )
Koster Gert van Ee
Organist Wim Schutte
Beamer Joram van Essen
Lectrice Froukje Bakker
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Gert van Ee
Kindernevendienst Rianne
Kinderoppas Karin en Femke
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds. J.Visser-Sonneveld
2e Ouderling Wuf Bouw ( UGA )
Zondag 3-2-2019 viering H.A.
Morgendienst  9.30 uur ds. J.Visser-Sonneveld
Ouderling van dienst Wuf Bouw
Diaken Gerrit van den Heuvel ( V )
Koster Gert Goorhuis
Organist Wim Schutte
Beamer Teus van Essen
Lectrice Kerk
Eerste collecte Werelddiaconaat
Tweede collecte MDW
Extra collectant
Kindernevendienst Pieter
Kinderoppas Elvira en ?
Koffie schenken na de dienst Hennie Ekkels / Brandien Top
Morgendienst  volgende week ds.W.G. van Iperen   Barneveld
2e Ouderling Gijs Schut ( UGA )
Zondag 10- 02-2019
Morgendienst  9.30 uur ds.W.G. van Iperen   Barneveld
Ouderling van dienst Gijs Schut
Diaken Gert Goorhuis ( V )
Koster Gert Veldhuizen
Organist Wim Schutte
Beamer Jan van de Bor
Lectrice Jannie Hol
Eerste collecte Jeugd
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Jeugd+leiding k.n.d.
Kindernevendienst Rita
Kinderoppas Jantine en Martine
Koffie schenken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds. J.Visser-Sonneveld (g)
2e Ouderling Erik Bakker ( UGA )
Zondag 17-02-2019
Morgendienst  9.30  uur ds. J.Visser-Sonneveld (g)
Ouderling van dienst Jaco / Rianne Boon
Diaken Gerrit van den Heuvel ( UGA )
Koster Martin Slingerland
Organist Rikus van Ramshorst
Beamer Christiaan van Hunen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Dirk Lagerweij
Kindernevendienst Linda
Kinderoppas Tamara en ?
Koffie schenken na de dienst Willy van den Brink / Erna Schweitzer
Morgendienst  volgende week ds. M.E.J de Braber   Barneveld
2e Ouderling Giralda Broekhuizen ( V )
Zondag 24-02-2019
Morgendienst  9.30  uur ds. M.E.J de Braber   Barneveld
Ouderling van dienst Giralda Broekhuizen
Diaken Gert Goorhuis ( UGA )
Koster Jan van de Bor
Organist Wim Schutte
Beamer Joram van Essen
Lector Jim Bakker
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Martin Slingerland
Kindernevendienst Jantine
Kinderoppas Manuela en Wilke
Koffie drinken na de dienst
Morgendienst  volgende week ds. O. Doorn   Nijkerk
2e Ouderling Wuf Bouw ( V )
Zondag 3-03-2019
Morgendienst  9.30 uur ds. O. Doorn   Nijkerk
Ouderling van dienst Erik Bakker
Diaken Plonie Slingerland ( UGA )
Koster Gert van Ee
Organist Wim Schutte
Beamer Teus van Essen
Lectrice
Eerste collecte Kerk
Tweede collecte Diaconie
Extra collectant Elbert van den Brink
Kindernevendienst Angela
Kinderoppas Karin en Femke
Koffie schenken na de dienst Karin Robbertsen / Tineke Boekhout
Morgendienst  volgende week ds. J.Visser-Sonneveld (g)
2e Ouderling Gijs Schut ( V )
Voor bewoners verpleeghuis
Norschoten , Kootwijkerbroek
Elke zondag dienst om 10.30 uur in Norschoten

Roosters Kerkdiensten